Новости, объявления, справочник Бердянска

Войти | Регистрация

18
октябряАнекдот
- А чем вы думаете заняться?
- Вот вернусь в село, папенькино дело продолжу...
- Стало быть, бухать будете?

Рух – запорука успіху!


Формування всебічно розвиненої особистості – основне завдання будь-якого закладу освіти. Зараз багато уваги приділяється національно-патріотичному вихованню молоді, розвиткові творчих здібностей, вивченню декількох мов, що, безперечно, є дуже важливим в умовах модернізації освіти, але чомусь нехтується розвиток фізичних здібностей дітей, майже відсутнє заохочення до занять в спортивних секціях, яких в свою чергу з кожним днем стає дедалі менше.Волейболісти коледжуЗбірна з гірьового спорту


І це при тому, що проблеми здорового способу життя, фізичного здоров’я підростаючого покоління є, мабуть, одними з найголовніших в нашій країні, адже здорова нація – це наше майбутнє.

Сьогодні лише в деяких навчальних закладах міста, як в загальноосвітніх, так і у вищих, на належному рівні знаходиться фізична підготовка дітей й проводиться робота з виявлення талановитої молоді та її заохочення до занять спортом. До того ж негативний відбиток на цій проблемі залишає вже звична для всіх відсутність коштів, необхідних для забезпечення навчально-тренувального процесу всім необхідним.

Одним із місць, де спортивне життя вирує, як в старі добрі часи, є ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» (колишній виноградарний технікум). Завдяки спільним зусиллям викладачів фізичного виховання, класних керівників навчальних груп та всебічній підтримці керівництва коледжу спортивні дружини цього навчального закладу гідно представляють наше місто на студентських змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

Так, збірні команди юнаків та дівчат з волейболу під керівництвом тренера Ніни Шумілової на обласних змаганнях цього року отримали відповідно І та ІІ місця, а команда юнаків ще й представила коледж на Всеукраїнських змаганнях серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України.

Юнацька збірна з баскетболу, яку тренує викладач фізичного виховання Сергій Ткачук, неодноразово зай-мала І місце на обласних змаганнях, а в березні 2010 р. гучно заявила про себе на Всеукраїнських змаганнях, де в запеклій боротьбі змогла вибороти ІІІ місце.
Слід зазначити, що такі високі результати команди з волейболу та баскетболу демонструють вже не один рік поспіль, а все – завдяки послідовності та системності у підході до процесу фізичного виховання в коледжі та, головне, вмінню викликати зацікавленість у підлітків до занять спортом, прагнення досягати перемог в своєму житті. Всі ці починання підтримуються в повній мірі директором навчального закладу Галиною Шишкіною. Виділяються необхідні кошти на придбання спортивного інвентаря, форми, на проведення внутрішніх змагань та організацію поїздок за межі міста.

Для належного проведення занять і тренувань в коледжі є всі належні умови: два спортивних зали, облаштовані сучасним обладнанням, необхідний спортивний інвентар і велике бажання викладачів покращити фізичний стан студентів та допомогти їм досягти високих спортивних результатів, відчуваючи при цьому радість перемог. За словами досвідченого викладача фізичного виховання, тренера коледжу з настільного тенісу Сергія Кріпака, головна мета цих зусиль – виховання здорового та цілеспрямованого покоління, а головна винагорода – це радість на обличчях дітей.

Не можна не згадати про багаті традиції важкої атлетики в коледжі. Зокрема, юнацька збірна з гірьового спорту під керівництвом С. Ткачука неодноразово займала призові місця на обласних змаганнях серед ВНЗ Міністерства аграрної політики України. До того ж деякі молоді спортсмени коледжу приймають участь у міських змаганнях з важкої атлетики та пауерліфтингу. А найвідомішим представником школи важкої атлетики ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» є Сергій Певнєв – чемпіон світу з пауерліфтингу.
На завершення треба додати, що, вирішуючи освітні завдання в нелегких умовах сьогодення, все ж таки слід більше часу приділяти фізичному вихованню студентів, заохочувати молодь до занять спортом взагалі та створювати всі необхідні для цього умови. Саме така позиція викладацького колективу ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».
информация предоставлена газетой "Город"© 2009 - 2021г. Vnete.com.ua
г. Бердянск, Косенко Вячеслав
Нашли ошибку?    Добавить свою информацию    Обратная связь    Свадьба Бердянск Бердянск