Новости, объявления, справочник Бердянска

Войти | Регистрация

18
октябряАнекдот
Что нужно (МИНИМУМ) сделать взрослой женщине перед свиданием:
1. Вымыть и уложить волосы.
2. Выщипать брови.
3. Принять душ.
4. Полежать с маской хотя бы минут 20-30.
5. Нанести макияж.
6. Побрить ноги и всё остальное.
7. Сделать маникюр. Цвет лака должен совпадать с цветом платья и помады.
8. Продумать
наряд, включая бельё (и не дай бог, если оно не парное) А это сумка, перчатки, туфли (должны совпадать по СИТУАЦИИ, цвету, стилю, настроению и погоде…= Ужас!!
9. Подобрать бижутерию.
10. Настроиться!!!
А вы пишете: "Давай, я приеду к тебе через полчаса..."
Обалдели, что ли?

Об уголовном деле Евгения Шаповалова официально


В прошлом номере нашей газеты мы сообщали нашим читателям о возбуждении в отношении бывшего мэра Бердянска Евгения Шаповалова уголовного дела. Ссылку при этом мы давали на информированные, но неофициальные источники. Сегодня вниманию читателей мы предлагаем официальный документ. Вот он.


«ПОСТАНОВА
про порушення кримінальної справи та прийняття її до провадження 25 січня 2011 року

Слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Запорізької області радник юстиції Гаркуша О.М., розглянувши матеріали перевірки №1/124-08, -

ВСТАНОВИВ:

20 жовтня 2008 року приватний підприємець Кузьменко Н.В. звернулась до УБОЗ ГУМВС України в області із заявою про вимагання у неї хабара Бердянським міським головою Шаповаловим Є.І. за неперешкоджання їй у веденні підприємницької діяльності, а також за вирішення питання про ви-знання за нею права власності на цілісний майновий комплекс «Кристал», розташований за адресою: м. Бердянськ, вул. Горбенка-пр. Леніна, б. 3/20.
В ході перевірки встановлено, що згідно з договором купівлі-продажу від 25.01.2006 Кузьменко В.В. придбав комплекс будівель та споруд ресторану «Кристал» у м. Бердянську та земельну ділянку під ним.

31.01.2006 комунальне підприємство з технічної інвентаризації (КПТІ) Бердянської міської ради зареєструвало право власності на вказану нерухомість за Кузьменком В.В.
Проте 21.07.2008 виконавчим комітетом Бердянської міської ради за наслідками розгляду проекту, внесеного директором КПТІ Бердянської міської ради Сушко С.А., прийнято рішення №346 про перереєстрацію права власності на цілісний майновий комплекс ресторану «Кристал» за Абіоняном Г.С.

На підставі рішення виконкому Абіоняну Г.С. видано свідоцтво про право власності на майновий комплекс ресторану «Кристал», яке підписане Сушко С.А. та міським головою Шаповаловим Є.І.

Після винесення виконавчим комітетом Бердянської міської ради рішення №346 від 21.07.08 та незаконної реєстрації права власності на 22/25 частин цілісного майнового комплексу ресторану «Кристал» за Абіоняном Г.С., Бердянський міський голова Шаповалов Є.І., діючи з корисливих мотивів, з використанням наданої йому влади та всупереч інтересам служби, запропонував Кузьменко Н.В., сестрі Кузьменка В.В., зустрітися з ним.

В ході неодноразових зустрічей в період липня-жовтня 2008 року в своєму службовому кабінеті, розташованому за адресою: м. Бердянськ, площа І-ї Бердянської ради, 2, Шаповалов Є.І. дав зрозуміти Кузьменко Н.В., що всі судові позови Абіоняна Г.С. щодо ресторану «Кристал» організовані ним. В разі ж передачі йому хабара в розмірі 1 млн. доларів США він зобов’язується не давати підлеглим йому співробітникам юридичного відділу виконкому Бердянської міської ради вказівки щодо подачі до судів позовів про визнання права власності на вказаний комплекс ресторану «Кристал» за Абіоняном Г.С., повернути ресторан у власність Кузьменка В.В. і віддати їй документи Абіоняна Г.С. на це майно.
Коли ж Кузьменко Н.В. відмовила йому в передачі хабара, то Шаповалов Є.І. запропонував їй продати ресторан «Кристал» або інше належне їй на праві власності майно – бібліотеку, розташовану в м. Бердянську по вул. Горького, 39, та віддати йому 1 млн. доларів США, щоб в подальшому він не чинив ніяких перешкод у здійсненні нею підприємницької діяльності, однак знову отримав від неї відмову.

Розмір хабара в сумі 1 млн. доларів США, який вимагав у Кузьменко Н.В. Шаповалов Є.І., в п’ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а тому є особливо великим розміром.

Посада міського голови, відповідно до ст. 25 Закону України «Про державну службу», віднесена до 3 категорії, а тому Шаповалов Є.І., будучи службовою особою органу місцевого самоврядування – Бердянським міським головою, займав відповідальне становище.

Таким чином, Бердянський міський голова Шаповалов Є.І., будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, з використанням наданої йому влади створив умови для одержання хабара у особливо великому розмірі від Кузьменко Н.В., поєднаного з вимаганням хабара, чим скоїв злочин, передбачений ч.І ст.14, ч.З ст.368 КК України.

На даний час Шаповалов Є.І. не є Бердянським міським головою та депутатом будь-якої ради.
Приводом до порушення кримінальної справи є заява Кузьменко Н.В. до УБОЗ ГУМВС України в Запорізькій області щодо вимагання у неї хабара Бердянським міським головою Шаповаловим Є.І.

Підставою до порушення кримінальної справи є наявність в матеріалах перевірки достатніх даних, які вказують на наявність в діях Шаповалова Є.І. ознак злочину, передбаченого ч.І ст.14, ч.З ст.368 КК України – готування до одержання хабара в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаного з вимаганням хабара.

На підставі викладеного, враховуючи, що відповідно до ст. 112 КПК України, розслідування вказаної категорії справ віднесено до підслідності органів прокуратури, керуючись ч.І п.1 ст.94, ст.97, 98, 111,-

ПОСТАНОВИВ:

Порушити кримінальну справу відносно Шаповалова Євгена Івановича, 01.09.1951 року народження, за ознаками злочину, передбаченого ч. І ст.14, ч.З ст.368 КК України.
Кримінальну справу прий-няти до свого провадження та приступити до провадження досудового слідства.

Копії постанови вручити заявниці Кузьменко Н.В. та Шаповалову Є.І.
Копію цієї постанови направити прокурору Запорізької області.»

Слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Запорізької області радник юстиції Гаркуша О.М.

От редакции

Насколько нам известно, адвокату Евгения Шаповалова была вручена копия этого постановления, как того и требует процедура.

В свою очередь сам Евгений Иванович от себя лично написал заявление в Бердянский горотдел милиции с просьбой привлечь к уголовной ответственности Надежду Кузьменко за то, что она, как он считает, наводит на него поклеп, заведомо неправдивый.

Газета не вправе делать никакие выводы – это прерогатива следствия, и даже больше – суда. Но, похоже, Евгений Шаповалов упорно игнорирует аудиозаписи его разговоров с Надеждой Кузьменко. Это одно из важных доказательств по делу. Еще в 2008 году аутентичность, или, проще говоря, подлинность, этих записей была подтверждена экспертизой. А там, стоит послушать, все понятно… Кроме того, суды по «Кристаллу» давно доказали правоту Надежды Кцузьменко.

Еще, как нам стало известно, в своем заявлении Евгений Шаповалов жалуется в милицию и на действия народного депутата Валерия Баранова. Мол, помогает тот такой-сякой Надежде Кузьменко, сопровождая ее письма и заявления депутатскими запросами.

Евгений Шаповалов считает, что действия Валерия Баранова обусловлены тем, что он видит в Шаповалове конкурента на выборах, «а окрім цього на теперішній час йдуть вибори, – заявляет Евгений Шаповалов, – і я є конкурентом Баранова В.А., який таким шляхом намагається усунути мене від виборів».

О каких выборах говорит Евгений Иванович – непонятно. Сейчас не идут никакие выборы. В мэры города Баранов не баллотировался. Ближайшие ожидаются в октябре 2012 года в Верховную Раду.

Интересно, это не в Раду ли собрался Евгений Шаповалов? После столь провального «блистательного» руководства городом – как раз в самый раз. Проект «Бердянский успех-2» - Полный провал. Дальше просто некуда… Впору памятник ставить. Бюст уже есть.

информация предоставлена газетой "Город"© 2009 - 2021г. Vnete.com.ua
г. Бердянск, Косенко Вячеслав
Нашли ошибку?    Добавить свою информацию    Обратная связь    Свадьба Бердянск Бердянск