Новости, объявления, справочник Бердянска

Войти | Регистрация

18
октябряАнекдот
Две дамы пошли на скачки. Обсуждают, на какую лошадь поставить.
- У тебя какой номер груди?
- Третий.
- А у меня - четвертый. Ставим на лошадь номер семь.
Лошадь номер семь приходит первой.
Пошли на скачки два мужика. Та же проблема.
- Ты сколько раз свою жену за ночь имеешь?
- 4.
- А я - 5. Ставим на номер 9.
Первой пришла лошадь номер 2.
Мораль: не надо ля-ля

Влада відповідає громадянам


Під час проведення громадських обговорень напрямків використання коштів місцевого бюджету на 2011 рік за спеціальними програмами надійшло більше 30 питань. Зазначимо, що напередодні громадських обговорень інформація щодо дохідної та видаткової частин міського бюджету 2011 року була оприлюднена на сайті «Бердянськ віртуальний» та надрукована в місцевих газетах.
Проблема водопостачання

Судячи з кількості записок, бердянці стурбовані проблемою відновлення подачі у місто дніпровської води. 24 лютого цього року на засіданні шостої сесії міської ради шостого скликання було прийнято рішення «Про дострокове розірвання концесійного договору». Питання розірвання концесійного договору між виконкомом Бердянської міської ради та ТОВ «Чиста вода–Бердянськ» стало предметом судового розгляду, який відбувся у Вищому
господарському суді України 9 березня. Про чергове судове засідання з розгляду даної справи буде повідомлено додатково. Порушено питання про відкликання НКРЕ ліцензії ТОВ «Чиста вода–Бердянськ».


Транспорт

Цікавить мешканців міста і питання міського громадського транспорту, зокрема пільговий проїзд студентів. За інформацією управління економічного розвитку, перевезення пільгових категорій пасажирів має компенсуватися з державного або міського бюджету. Без надання такої компенсації з міського бюджету пільгове перевезення пасажирів у 2011 році є неможливим.

Беручи до уваги суттєве підвищення вартості палива, запчастин та інших витрат, що впливають на вартість тарифу на міські пасажирські перевезення, наявність заборгованості за пільгові перевезення, задекларовані державою, надання певним категоріям громадян пільг на проїзд за рахунок коштів приватних підприємців (безкоштовне перевезення школярів 1-4 класів та пільгове перевезення школярів 5-11 класів у розмірі 50%) та неспроможність міського бюджету надати пільги на проїзд у всіх транспортних засобах приватних підприємців, що працюють у маршрутному режимі руху, виконавчий комітет Бердянської міської ради при підготовці конкурсу на період 2011-2016 років передбачає організацію звичайного режиму руху. На сьогодні тариф на перевезення у звичайному режимі у Запорізькій області встановлено у розмірі 1,50 грн. Автобуси, що працюватимуть у звичайному режимі руху, будуть здійснювати перевезення студентів за зазначеним тарифом. Проведення конкурсу на міські пасажирські перевезення заплановано на травень 2011 року.


Житлово-комунальне господарство та благоустрій

Голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків цікавляться питанням виділення коштів з міського бюджету для проведення ремонтних робіт у будинках, де створені ОСББ. Як повідомили в управлінні житлового господарства виконкому, відповідно до Закону України «Про ОСББ», колишній власник, на балансі якого перебував багатоквартирний будинок до передачі на баланс об’єднанню, бере участь в організації та фінансуванні першого після передачі на баланс капітального ремонту будинку згідно з законодавством. Участь колишнього власника у фінансуванні поточних ремонтів майна, що перебуває у спільній власності об’єднання, здійснюється за договором або за рішенням суду. У бюджеті 2011 року такі кошти не передбачені.

Мешканці ОСББ «Комунарів, 58» поскаржилися, що зовнішня труба газопроводу будинку потребує заміни. Філія–Бердянське управління газового господарства повідомила, що в ході обстеження було встановлено, що ця труба знаходиться у задовільному стані і заміни не потребує.

Стосовно пропозиції мешканців багатоквартирних будинків щодо подовження роботи ліфтів до 24-ї години. У розрахунок діючого тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій закладена 16-годинна робота ліфтів – з 6.00 до 22.00 та відповідна кількість ліфтерів для обслуговування обладнання та систем.

При подовженні роботи ліфтів до 24.00 підприємства будуть вимушені нести витрати на утримання додаткових ліфтерів, які не передбачені тарифом.

При розрахунку нового тарифу буде врахована цілодобова робота ліфтів, як того вимагають «Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій», затверджені наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. №76.

Мешканці будинку №4 по Мелітопольському шосе не один рік намагалися вирішити проблему ремонту покрівлі. На підставі акту від 19.10.2010 року, затвердженого КП «Житлосервіс-7», фінансування робіт з ремонту покрівлі даного будинку передбачено «Програмою фінансування капітального ремонту житлово-комунального комплексу міста на 2011 рік» і буде виконано за сприятливих погодних умов.

Мешканців мікрорайону РТС турбує питання ремонту доріг, зупинок громадського транспорту в мікрорайоні. За інформацією управління комунального господарства виконкому, до плану робіт з поточного ремонту доріг внесені вулиці мікрорайону РТС за маршрутами громадського транспорту. На виконання ремонту зупинок громадського транспорту кошти у міському бюджеті на 2011 рік не передбачені. Провадиться робота з пошуку орендарів споруд зупинок з наступним їх ремонтом.

Незадоволені громадяни тим, що у мікрорайоні РТС недостатнє освітлення. У зв’язку з обмеженим фінансуванням режим освітлення вулиць міста згідно з розпорядженням міського голови від 16.09.2010 р. №456-р складає 30%. У даному мікрорайоні витримується цей режим. КП «Міськсвітло» доручено спланувати збільшення обсягів освітлення до 50 відсотків у 2011р.

Для відновлення зовнішнього освітлення вулиці Кабельників необхідно проведення капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення. У Програмі капітального ремонту, поточного ремонту та утримання об’єктів міського благоустрою на 2011 рік фінансування робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення не передбачено. Разом з тим, роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вул. Кабельників включені у план робіт. При виділенні додаткового фінансування у 2011 році ці роботи будуть виконані.
Голова комітету мікрорайону РТС у свої записці просила передбачити кошти на будівництво в ЗОШ №13 актової зали. Як з’ясувалося, більш актуальними для цього об’єкту є ремонт покрівлі, стяжка будівлі школи, ремонт мереж електро-, водо- і теплопостачання, спортивної зали та їдальні. Тільки після вирішення цих першочергових задач можливим буде розгляд питання будівництва актової зали.

ЗОШ №9 – одна зі старіших шкіл міста. Мешканці Лісок просять виконати ремонт її старого корпуса. Першочерговими проблемами, які потребують негайного вирішення в цій школі, є ремонт покрівлі, спортивної зали, каналізаційної системи, фасаду будівлі. В поточному році виділені кошти в сумі 35 тис. грн. на ремонт покрівлі. Вирішення поставленого у записці питання можливе шляхом поетапного виконання ремонтних робіт.

Мешканці вулиці Лієпайської звернулися з питанням облаштування каналізаційної системи по даній вулиці, однак не конкретизували, на якій саме ділянці. Як повідомили в управлінні комунального господарства, централізований каналізаційний колектор по вул. Лієпайській входить до міської системи водовідведення та знаходиться у задовільному стані. Для підключення приватних будинків до центральної каналізації громадянам необхідно звернутися до ТОВ «Чиста вода–Бердянськ» для оформлення проектної документації та технічних умов.
Мешканців міста турбує і питання благоустрою вулиці Горького (від вул. Тищенка до Пролетарського пр.). Виконання робіт з асфальтобетонного покриття зазначеної ділянки внесено до Програми розвитку автомобільних доріг та плану робіт. При визначенні джерела фінансування та надходження коштів роботи будуть виконані.

Стосовно питання обрізки чагарнику по вулиці Горького комісією було проведено обстеження зелених насаджень. У 2009 році було проведено омолоджувальну обрізку кущів, зараз вони знаходяться у задовільному стані і не потребують додаткової обрізки. До початку курортного сезону тут планують установити урни для сміття.

Один з мешканців міста запропонував після омолодження або знесення дерев реалізовувати дрова тим, хто цього потребує. Таку роботу вже проводить комунальне підприємство «Зеленгосп». Для придбання дров необхідно звернутися безпосередньо до цього підприємства з письмовою заявою. Довідки – за телефоном 4-71-80.

На жаль, у нашому місті громадяни систематично утворюють стихійні звалища. Про такі звалища по вулиці Кабельників повідомили громадяни у своїй записці під час громадських обговорень. За інформацією КП «Бердянськекотранс», стихійне звалище в лісосмузі біля офісу ПП Череповського по вул. Кабельників ліквідоване 19.02.2011 р., вивезено 8 кубометрів сміття. Ліквідацію стихійного звалища біля гаражного кооперативу «Форт» включено в графік роботи підприємства.


Проблема дитячих садків

Вирішується питання передачі дитячого садка №15 ВПТ «Завод «Прилив» до комунальної власності міста, що дасть можливість більшій кількості малюків відвідувати садочок.
Довгий час у занедбаному стані перебуває будівля дитячого саду №29, розташованого за адресою: бульвар Гайдара, 3. Зараз будівля закладу знаходиться на балансі Державного підприємства «Управління експлуатації адмінбудівель податкових органів у Запорізькій області». За умови передачі цієї будівлі до комунальної власності міста можна вирішувати питання ремонту з метою використання у подальшому під дитячий будинок. Міський голова Олексій Бакай за допомогою та сприянням у якнайшвидшому вирішенні даного питання звернулися до голови Запорізької обласної державної адміністрації Бориса Петрова та голови Запорізької податкової інспекції Олексія Тімарцева.


Підготовка до курортного сезону

Мешканців Бердянська цікавить і фінансування заходів з підготовки та проведення курортного сезону. Відділом курортно-туристичної сфери виконкому розроблений проект Комплексних заходів з підготовки та проведення курортного сезону, який планується затвердити на найближчому засіданні виконкому.

Цікавлять бердянців також і проблеми розвитку міста-курорта, Бердянської коси. Так, на вирішення проблеми укріплення Бердянської коси у міському бюджеті на 2011 рік заплановано 13646,9 тис. грн. (в тому числі за рахунок субвенцій з державного бюджету – 13015 тис. грн.), на реконструкцію водоводу В-1 по вул. Калініна-Руднєвої – Баха – 692 тис.грн.
На виконання програми по здійсненню дачних перевезень у 2011 році передбачено 400 тис. грн.

Кошти на електрифікацію залізниці, будівництво тролейбусної лінії, відновлення роботи державного підприємства «Аеропорт «Бердянськ» у бюджеті не передбачені.

Прикро деяким бердянцям, що місто, де щороку проходить міжнародний кінофестиваль, залишилося без кінотеатрів. Питання відновлення їх роботи хвилює кіноманів. Кінотеатр «Юність» припинив демонстрацію фільмів через те, що приміщення та кіноконцертний зал перебувають в аварійному стані, система теплопостачання потребує термінової заміни. Ці роботи потребують значних коштів. Зараз проходять переговори з інвесторами щодо реконструкції кінотеатру та облаштування його сучасною апаратурою.

Також планується провести ремонт малого залу міського Палацу культури, зробити монтаж обладнання для демонстрації фільмів.

На 2011 рік управлінням капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконкому заплановано проведення ремонтних робіт Центру культури та дозвілля «Софіт» на суму 1018229 грн.


Трикотажна фабрика ліквідується

Мешканців міста турбує і відновлення роботи трикотажної фабрики. За інформацією голови ліквідаційної комісії Панкова А.В., на загальних зборах акціонерів, що відбулися 25.10.2010 року, прийнято рішення щодо призупинення діяльності ВАТ «Бердянська трикотажна фабрика» шляхом добровільної ліквідації. Сьогодні товариство знаходиться у процесі ліквідації.


Виділення землі

Турбує громадян і питання розподілу земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків у 2011 році. За інформацією управління архітектури та містобудування виконкому, у поточному році заплановане затвердження проекту Детального плану території мікрорайону №6 «Північний», після чого будуть розподілятися земельні ділянки під забудову згідно з чергою.


Питання охорони здоров’я

З питання фінансового заохочення донорів крові відділ охорони здоров’я виконкому інформує, що, відповідно до кошторису видатків та надходжень КУ «Бердянська станція переливання крові», компенсація на обід для всіх категорій донорів становить 24,70 грн. Вартість 1 л крові від платних донорів становить 160 грн. Колективом КУ «Бердянська станція переливання крові» проводиться значна санітарно-просвітницька робота по залученню жителів Бердянська до лав безоплатних донорів. Проводяться загальноміські донорські дні з доплатою на харчування донорам за рахунок спонсорської допомоги.


Питання соціального захисту

Систематично у місцевій пресі управлінням праці та соціального захисту населення подається інформація щодо проведення заходів боротьби з видачею зарплати в конвертах. Протягом 2010 року було опубліковано 8 статей, показано 2 передачі по місцевому телебаченню. Управління і далі буде інформувати населення про проведену роботу.

Надійшло декілька записок, в яких автор, зазначивши номер телефону «гарячої» лінії з питання проведення пенсійної реформи, обурювалась, що в Бердянську таких ліній не проводять. Слід зауважити, що на багатьох рекламоносіях, розміщених у різних районах міста, зазначено телефони, за якими можна висловити свої пропозиції. Нагадуємо, що за телефоном 0-800-503-753 можна зателефонувати на всеукраїнську «гарячу» телефонну лінію з питань проведення пенсійної реформи, у Бердянську з даного питання можна звернутися за телефоном 4-72-85.


Исполком городского совета готовит кадровый резерв

Если вы молоды, энергичны, полны идей и готовы их реализовать, стремитесь изменить жизнь в городе к лучшему, имеете высшее образование и стаж работы, готовы работать на пользу громаде – исполком городского совета готовит кадровый резерв.

Новые задачи, стоящие перед громадой, требуют новых специалистов с новыми подходами. В первой половине 2011года в исполкоме будет сформирован кадровый резерв на замещение вакантных и перспективных должностей в аппарате городской исполнительной власти и руководстве коммунальных предприятий.

Гарантируем много интересной работы, карьерный рост в зависимости от результатов труда, перспективу получения дальнейшего образования, социальный пакет госслужащего.
Резюме с фото принимаются в каб. 24 горисполкома ежедневно с 9.00 до 16.00

информация предоставлена газетой "Город"© 2009 - 2021г. Vnete.com.ua
г. Бердянск, Косенко Вячеслав
Нашли ошибку?    Добавить свою информацию    Обратная связь    Свадьба Бердянск Бердянск