Новости, объявления, справочник Бердянска

Войти | Регистрация

24
сентябряАнекдот
- Я вчера носки постирал. Первый раз!
- Жена бросила?
- Нет. Пошел мыться и забыл снять.

Министерство дало срок «Чистой воде» до 1 февраля Если нарушения устранены не будут, предприятие лишат лицензии


В прошлом году работу ООО «Чистая вода – Бердянск» – предприятия, подающего городу воду, дважды проверяла государственная жилищно-коммунальная инспекция. И дважды были выявлены нарушения, которые не устраняются.
В этой связи инспекция обратилась в Министерство жилищно-коммунального хозяйства с просьбой лишить «Чистую воду» лицензии.Вот официальный документ:

«Держжитлокомунінспекція повідомляє

В червні місяці 2009 року Державною житлово-комунальною інспекцією у Запорізькій області була проведена позапланова перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю «Чиста Вода-Бердянськ» щодо дотримання законодавства, норм, стандартів і правил у сфері водопостачання та водовідведення.

За результатами перевірки було складено акт з зазначенням виявлених порушень та видано та вказано терміни їх усунення.

В грудні місяці 2009 року, в ході вивчення робочою групою наданих підприємством документів виявлено, що термін усунення шести із семи вищезазначених пунктів припису Держжитлокомунінспекції сплив, а порушення не усунуто.

За результатами роботи робочої групи Запорізька обласна державна адміністрація звернулась до Міністра житлово-комунального господарства України щодо розгляду питання анулювання ліцензії АВ № 466719 для здійснення господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення підприємству ТОВ «Чиста Вода-Бердянськ».

В зв’язку з цим Ліцензійною комісією Мінжитлокомунгоспу з питань ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, прийнято рішення:
1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Чиста Вода – Бердянськ» усунути порушення:
1.1. Абзацу першого розділу 2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення в частині дотримання законодавства України щодо забезпечення споживачів якісною питною водою та абзацу восьмого пункту 3.1 Ліцензійних умов в частині забезпечення відповідності вимогам щодо кількісних та якісних характеристик, що відповідають параметрам, визначеним державними стандартами.

Термін: до 21 січня 2010 року.

1.2. Усунути порушення абзацу першого розділу 2 Ліцензійних умов в частині невиконання статті 23 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», яким визначено, що підприємства питного водопостачання мають право допускати тимчасове відхилення якості питної води від вимог державного стандарту на питну воду лише за умови наявності дозволу центрального органу виконавчої влади у сфері стандартизації, виданого на підставі висновку центрального органу виконавчої влади з питань державного санітарно-епідеміологічного нагляду.

Термін: до 1 лютого 2010 року.

1.3. Інформувати Мінжитлокомунгосп про усунення порушень в письмовій формі у визначені терміни».


1 февраля уже в понедельник. Насколько нам известно, «Чистая вода» не исправляет все замечания и, самое главное, не рассчитывается с долгами. И теперь, если концессионера лишат лицензии, кто будет подавать воду в дома горожан?!.
информация предоставлена газетой "Город"© 2009 - 2020г. Vnete.com.ua
г. Бердянск, Косенко Вячеслав
Нашли ошибку?    Добавить свою информацию    Обратная связь    Свадьба Бердянск Бердянск